Ogłoszenia dla studentów / Praktyki zawodowe / Studia wymienne

Nabór na praktyki Erasmus+

Studencie! Jeśli chcesz wziąć udział w praktykach Erasmus+ (2014/15), zgłoś się do Biura Współpracy Międzynarodowej w czasie trwania naboru. Twój wyjazd może się rozpocząć już od połowy lipca.

Praktyka może trwać minimum 2, a maksymalnie 3 miesiące. Nabór przewidziany jest na wyjazdy odbywające się do końca stycznia 2014r. Dokumenty, które musisz złożyć do BWM maksymalnie do 15 czerwca 2014r. to:

  • formularz zgłoszeniowy,
  • list motywacyjny (skierowany do BWM, wyjaśniający wybór danej firmy oraz przekonujący dlaczego właśnie Ty powinieneś wyjechać na praktykę)
  • certyfikat językowy (możliwość podejścia do egzaminu organizowanego przez BWM – 28 czerwca),
  • wstępna zgoda instytucji przyjmującej w postaci e-maila bądź w wersji papierowej.

Grant w zależności od kraju docelowego wynosi od 400 do 600 euro miesięcznie. Pamiętaj, że praktyka powinna być związana z Twoim kierunkiem studiów!

W pierwszej połowie lipca zostanie wyłonionych 8 najlepszych kandydatów.

Kolejny nabór na wyjazdy w przyszłe wakacje (2015r.) odbędzie się w listopadzie.

Możliwość wyjazdu mają również absolwenci, którzy zgłoszą się do BWM posiadając jeszcze status studenta.

Kontakt:
Biuro Współpracy Międzynarodowej SGGW
Budynek 8, pok. 14 (stary kampus)
Anna Szczurko
e-mail: erasmus@sggw.pl

Joanna Żach
e-mail: joanna_zach@sggw.pl

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -