Ogłoszenia dla pracowników / Programy europejskie

Dni Kariery i Mobilności dla Młodych Naukowców – Projekt NAUKOWIEC

Zapraszamy do udziału w Dniach Kariery i Mobilności dla Młodych Naukowców “Projekt naukowiec”.

Są to bezpłatne 3-dniowe wydarzenia organizowane w 6 miastach, m.in. w Warszawie 24-26 października podczas, których można porozmawiać ze stypendystami krajowych i zagranicznych programów, ekspertami z różnych dziedzin i sektorów, doradcami w planowaniu kariery oraz przedstawicielami świata biznesu.

Myślą przewodnią wydarzenia jest: “Jak planować i rozwijać karierę zawodową i pasje naukowe? Jak budować sieć kontaktów i zaistnieć w środowisku? Jakie umiejętności rozwijać? Jak pisać wnioski o granty? Jak współpracować z sektorem nieakademickim?

Jeśli jesteś doktorantem albo zamierzasz nim zostać to “Projekt NAUKOWIEC” pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na takie pytania.”

W październiku w 6 miastach w Polsce organizujemy Dni Kariery i Mobilności dla Młodych Naukowców, na które serdecznie zapraszamy, w szczególności doktorantów. Podczas wydarzeń będzie można porozmawiać ze stypendystami krajowych i zagranicznych programów, ekspertami z różnych dziedzin i sektorów, doradcami w planowaniu kariery i przedstawicielami świata biznesu. Udział w wydarzeniach pomoże w świadomym planowaniu kariery, pokaże istniejące narzędzia i możliwości. Dodatkowo zaprosimy do udziału w konkursie z nagrodami oraz przekazania swoich opinii i oczekiwań co do rozwoju kariery naukowej w Polsce.

Daty i lokalizacje wydarzeń:

  • 10-12.10 Kraków –  strona wydarzenia http://krakow.projektnaukowiec.pl/  (rejestracja otwarta!)
  • 17.10 Gliwice, 18-19.10 Katowice – strona wydarzenia http://gliwice.projektnaukowiec.pl/  (rejestracja otwarta!)
  • 18-20.10 Poznań –  strona wydarzenia http://poznan.projektnaukowiec.pl/  (rejestracja otwarta!)
  • 23-25.10 Łódź –  strona wydarzenia http://lodz.projektnaukowiec.pl/  (rejestracja na początku października)
  • 24-26.10 Warszawa –  strona wydarzenia http://warszawa.projektnaukowiec.pl/  (rejestracja na początku października)

 

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: , ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -