Ogłoszenia dla pracowników

Propozycja współpracy z Louisiana State University Agricultural Center

Biuro Nauki i Projektów, Sekcja Międzynarodowych Projektów Badawczych Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przedstawia propozycję współpracy Louisiana State University Agricultural Center.

Prezentujemy propozycję współpracy z  Louisiana State University Agricultural Center oraz formularz współpracy.

W formularzu znajdzicie Państwo między innymi informacje na temat obszarów badań jakimi się ta instytucja zajmuje.

W przypadku Państwa zainteresowania jakąś tematyką badawczą i chęcią nawiązania współpracy bardzo proszę o wypełnienie i odesłanie formularza do dnia 20.11.2017 r.

Informacji szczegółowych udziela

dr inż. Maciej Posłuszny
Biuro Nauki i Projektów
Sekcja Międzynarodowych Projektów Badawczych Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Ul. Nowoursynowska 166,
02-787 Warszawa
tel. +48 22 59 318 41
Budynek nr 2, pokój nr 12

LSU AgCenter International Programs (91.6 KiB, 134 downloads)

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -