POWER / Programy europejskie / Przetargi i oferty

Zapytania ofertowe na przeprowadzenie szkoleń w ramach programu POWER

Zapytania ofertowe w ramach programu „Postaw na sukces – Program podnoszenia kompetencji studentów interdyscyplinarnego kierunku Inżynieria systemów biotechnicznych oraz zwiększenia ich konkurencyjności na rynku pracy”.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ogłasza zapytania ofertowe na przeprowadzenie szkoleń.

 • Zapytanie ofertowe nr 01/POWER/2017
  Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Wydział Inżynierii Produkcji zaprasza do złożenia oferty cenowej na zorganizowanie i przeprowadzenie certyfikowanego szkolenia Autodesk z AutoCAD stopień II i III dla 43 studentów.
  https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1070285
 • Zapytanie ofertowe nr 02/POWER/2017
  Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Wydział Inżynierii Produkcji zaprasza Państwa do złożenia oferty cenowej na zorganizowanie i przeprowadzenie trzydniowego zamkniętego szkolenia dla studentów z zakresu: „PROGRAMOWANIE ROBOTÓW KUKA”.
  https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1070299
 • Zapytanie ofertowe nr 03/POWER/2017
  Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Wydział Inżynierii Produkcji zaprasza Państwa do złożenia oferty cenowej na zorganizowanie i przeprowadzenie dwóch trzydniowych zamkniętych szkoleń dla studentów z zakresu: “WARSZTAT – HYDRAULIKA MOBILNA W MASZYNACH I URZĄDZENIACH” oraz „WARSZTAT –- EKSPLOATACJA UKŁADÓW PNEUMATYCZNYCH I ELEKTROPNEUMATYCZNYCH” https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1070305
Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: , ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -