Jubileusze i nagrody

Zaproszenie na spotkanie w ramach Gali Agrobiznesu

W dniu 27 listopada 2017r. w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbędzie się Gala Agrobiznesu oraz VII Konferencja „Drogi do AgroSukcesu”.

We środę 29 listopada 2017 odbędzie się w Auli Kryształowej SGGW Gala Agrobiznesu  – początek o godz. 14.30. Gala poprzedzona zostanie spotkaniami wybitnych praktyków ze studentami i kadrą naukową w ramach VII Konfrontacji “Drogi do AgroSukcesu”.

Tegorocznym gościem na Wydziale Inżynierii Produkcji będzie inż. Antoni Stolarski, twórca i właściciel firmy SAMASZ Białystok oraz towarzyszący mu prof. Tadeusz Pawłowski.

Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2017 r. w godzinach 12.00-14.00 w sali Rady Wydziału WIP.

Przypominamy, że w roku 2013 organizatorzy Gali uhonorowali statuetkami „Pomocna dłoń” prof. dr hab. Czesława Waszkiewicza oraz dr hab. Tomasza Nurka, prof. SGGW.

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -