Ogłoszenia dla studentów

Zajęcia z Wychowania Fizycznego – studia niestacjonarne

Terminy zajęć z WF dla studiów niestacjonarnych na kierunkach Technologie Energii Odnawialnej oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

Dla studentów realizujących zajęcia z wychowania fizycznego na kierunku Technologie Energii Odnawialnej (semestr VI) studia niestacjonarne oraz Zarządzania i Inżynierii Produkcji (semestr VI) studia niestacjonarne SWFiS proponuje następujące terminy zajęć:

  • sobota 15-16.30 siłownia K+M (1 grupa ZIP)
  • sobota 16.45-18.15 siłownia K+M (2 grupa ZIP)
  • niedziela 9.30-11.00 siłownia K+M (1 grupa TEO).

Proszę bardzo o i poinformowanie studentów o zabranie strojów sportowych oraz obuwia na zmianę na zajęcia dydaktyczne (siłownia).

NAJBLIŻSZE ZAJĘCIA ZACZYNAJĄ SIĘ  W SOBOTĘ 24.02.2018r. i W NIEDZIELĘ 25.02.2018 r.

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -