Oferty pracy / Ogłoszenia dla studentów

Targi Pracy w SGGW

7 marca 2018 odbędą się Targi Pracy w SGGW – Pracodawca Marzeń. Jak co roku to doskonała okazja dla studentów poszukujących praktyk, staży oraz pracy do spotkania z pracodawcami.

Celem wydarzenia jest zapoznanie studentów SGGW z wiodącymi pracodawcami na rynku, procesami rekrutacji oraz ścieżką ich przyszłej kariery zawodowej. Wydarzenie będzie miało charakter otwarty, tak aby każdy zainteresowany student miał bezpośredni i łatwy dostęp do wiedzy o firmie, która go interesuje.

Pracodawca Marzeń to 9 edycja organizowanych przez IAAS oraz Biuro Karier targów pracy, które odbędą się  7 marca 2018 r. w Auli Kryształowej w godz. 9.00 – 15.00.

W tym roku odwiedzą nas m.in.: Danone, Forte, Millennium, Servier Polska, Bonair S.A., Ikea, Timac Agro, McCormik, Ministerstwo Środowiska, Suez  i wiele innych.

Dodatkowo pracodawcy przeprowadzą warsztaty dla studentów:

WARSZTATY:

Camp Leaders – jak wyjechać na Summer Camp?

  • Camp Leaders od 10 lat organizuje wyjazdy dla studentów do USA, Kanady oraz Nowej Zelandii.
    Podczas wykładu przedstawiciele firmy i równocześnie byli uczestnicy opowiedzą, jak w łatwy oraz przystępny cenowo sposób wyjechać do Stanów w wakacje w ramach programów Camp oraz Resort. Dowiecie się również o możliwości odbycia płatnych praktyk w prestiżowych hotelach w USA, a także Nowej Zelandii.
    Koszt programu Camp to tylko 2090 PLN razem z biletem, ubezpieczeniem medycznym, wyżywieniem i zakwaterowaniem.
  • Dowiedz się więcej na campleaders.com/pl oraz www.resortleaders.com/pl

Warsztaty odbędą się w sali 112, w budynku nr 8, (Stary Kampus) 7 marca w godzinach 11:45 – 12:15

 wstęp wolny nie ma potrzeby dokonywania zapisów.

Część warsztatowa Targów Pracy SGGW to unikatowa okazja do bezpośredniej rozmowy i poznania odpowiedzi na nurtujące studentów pytania, poznania nowych możliwości kariery zawodowej oraz zdobycie nowych umiejętności.

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -