Ogłoszenia

Bezpłatne konsultacje stomatologiczne w ramach Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej

19 marca 2018r. (poniedziałek) w godzinach 9.00 – 17.00 w budynku nr 21 na Wydziale Inżynierii Produkcji, z okazji Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej będziemy gościli mobilny gabinet stomatologiczny.

Organizatorem Kampanii jest Polskie Towarzystwo Stomatologiczne wraz z partnerami min NIL, fundacją Be Active Dentist oraz agencją promocyjną Ewidentniepr. Głównym sponsorem jest firma Wrigley (www.polskamówiaaa.pl)

Serdecznie zapraszamy zarówno pracowników jak i studentów na bezpłatny przegląd jamy ustnej. Obecni stomatolodzy bardzo chętnie  udzielą również wszelkich konsultacji dotyczących higieny jamy ustnej.

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -