Ogłoszenia / Ogłoszenia dla pracowników

Uroczystości Jubileuszowe w Politechnice Lubelskiej

65-lecie Politechniki Lubelskiej i Jubileusz 10-lecia Wydziału Podstaw Techniki Politechniki Lubelskiej.

W dniach 16-17 maja 2018r. zaprzyjaźniony z nami Wydział Podstaw Techniki Politechniki Lubelskiej świętował Jubileusz 10-lecia. Uroczystości jubileuszowe wpisywały się w obchody 65-lecia Politechniki (14-15 maja 2018r.).

Z okazji Święta nadano tytuły Honorowego Profesora Politechniki Lubelskiej: prof. Klaudiuszowi Lenikowi (Wydział Podstaw Techniki PL), prof. Yibin Ying i prof. Yong Guan Zhu (Uniwersytet Zhejiang, Chiny) oraz prof. Tadeuszowi Kuczyńskiemu (Uniwersytet Zielonogórski).

Prof. Marian Piotr Kaźmierkowski (Wydział Elektryczny Politechniki Warszawkiej, Instytut Elektrotechniki w Warszawie) został uhonorowany tytułem Doktora Honoris Causa za wybitne osiągnięcia nad rozwojem przekształtników energoelektronicznych i systemów sterowania napędem elektrycznym.

Wszystkim Panom Profesorom serdecznie gratulujemy.

W uroczystościach, na zaproszenie JM Rektora Politechniki Lubelskiej i Dziekana Wydziału Podstaw Techniki – prof. Doroty Wójcickiej-Migasiuk wziął udział, z naszej strony, prof. Andrzej Chochowski (Zakład Gospodarki Energetycznej).

Pani Dziekan, wszystkim Pracownikom Wydziału i Studentom, składamy najlepsze życzenia sukcesów zawodowych, przede wszystkim wytrwałości w tworzeniu historii, wpisującej się w dziedzictwo Politechniki Lubelskiej. A z tej okazji dla nas, kolejnych 10 lat tak dobrej współpracy jak dotychczas.

Społeczność akademicka Wydziału Inżynierii Produkcji SGGW

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -