Ogłoszenia dla pracowników / Programy europejskie

Zaproszenie na szkolenie z programu COST

Sekcja Międzynarodowych Projektów Badawczych zaprasza w dniu 13 czerwca 2018r. o godz 10.00 w sali 112 budynek 8 na szkolenie z programu COST.

 

COST to finansowany przez UE program, który umożliwia naukowcom tworzenie interdyscyplinarnych sieci badawczych w Europie i poza nią.

Zapewnia środki na organizację konferencji, spotkań, szkół szkoleniowych, krótkich wymian naukowych lub innych działań networkingowych w szerokim zakresie tematów naukowych.

Podczas szkolenia przedstawione zostaną poniższe zagadnienia:

  • Informacje ogólne o programie;
  • Doświadczenia naukowca związane z udziałem w akcjach COST;
  • Zasady przystępowania do nowej/istniejącej akcji;
  • Dlaczego warto uczestniczyć w akcjach COST, jakie korzyści dajeudział w programie.
  • Short-Term Scientific Mission – Krótkookresowe Misje Badawcze (przeznaczony dla młodych naukowców, w tym dla doktorantów)
  • Jak znaleźć odpowiednią dla siebie akcję?

Warsztaty pozwolą Państwu zapoznać się z szerokimi możliwościami wyjazdowymi (staże, praktyki, konferencje) pozwalającymi na zdobycie doświadczenia i poszerzenie swojej sieci naukowej w międzynarodowych jednostkach naukowych.

Zaletą programu COST jest możliwość inicjowania projektów przez samych naukowców, a następnie włączanie w nie osób z zainteresowanych krajów (bottom-up).

Obecnie otwartych jest ok. 40 nowych akcji, do których można zgłaszać swój udział.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, a w szczególności doktorantów i młodych naukowców.

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 12 czerwca (link poniżej):

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXyNU9XUYEJxU7u0bSQeFvNdyOQ5A1a52FHCXb98X84xzr8Q/viewform?usp=sf_link

Szczegółowe informacje o programie: http://www.cost.eu/

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -