Przetargi i oferty

Zapytania ofertowe na dostawę stacji meteorologicznej

Zapytania ofertowe na dostawę stacji meteorologicznej z rozszerzonym zakresem pomiarów aktynometrycznych i wiatrowych z układem rejestracji i teletransmisji danych.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Wydział Inżynierii Produkcji ogłasza zapytanie ofertowe na dostawę stacji meteorologicznej z rozszerzonym zakresem pomiarów aktynometrycznych i wiatrowych z układem rejestracji i teletransmisji danych.

Nie dopuszcza się ofert częściowych

Miejsce składania ofert: dariusz_czekalski@sggw.pl

Termin składania ofert: 6.07.2018r. do godz. 11.00

Osoba do kontaktu: Dariusz Czekalski, tel. 22 59 346 06,

Szczegóły dotyczące zapytania ofertowego wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajduje się w pliku do pobrania zamieszczonego poniżej.

Zapytanie ofertowe na stację meteorologiczną (5.0 MiB, 143 downloads)
Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -