Informacje MNiSW / Ogłoszenia dla doktorantów / Ogłoszenia dla pracowników

Warsztaty dla naukowców planujących ubiegać się o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC)

Warsztaty dla naukowców planujących ubiegać się o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC) organizowane są przez Biuro ds. Doskonałości Naukowej Polskiej Akademii Nauk.

17 grudnia 2018 r. w Sali Marii Skłodowskiej-Curie w Pałacu Staszica w Warszawie odbędą się warsztaty dla naukowców planujących ubiegać się o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC). Warsztaty organizowane są przez Biuro ds. Doskonałości Naukowej Polskiej Akademii Nauk. Poprowadzi je Lotte Jaspers, założycielka Yellow Research w Amsterdamie.

Yellow Research jest europejską firmą konsultingową, koncentrującą się na programie Horyzont 2020, a w szczególności projektach ERC. Firma ma bogate doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dotyczących tych programów oraz w sprawdzaniu i ulepszaniu wniosków projektowych przed ich złożeniem.

Warsztaty oferowane w dniu 17 grudnia w Warszawie są również dostępne komercyjnie w Amsterdamie (w cenie 625 euro za uczestnika).

Celem spotkania jest dostarczenie potencjalnym kandydatom ERC informacji o tym, jak przygotować skuteczny wniosek ERC i efektywnie zaplanować proces przygotowania aplikacji tak, by zwiększyć szanse na otrzymanie grantu.

Warsztaty są skierowane do naukowców zainteresowanych złożeniem aplikacji ERC w konkursach Start i Consolidator w 2019 i 2020 roku.

Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim. Udział jest bezpłatny.

Rejestracja na to wydarzenie jest obowiązkowa.

Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie: goo.gl/NX4utS

Rejestracja zostanie zamknięta 12 grudnia o godz. 13.00.

E-mail z potwierdzeniem i dalszymi szczegółami dotyczącymi wydarzenia zostanie wysłany do uczestników 13 grudnia, ok. godz. 12.00.

Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników warsztatów. Wybór zostanie dokonany na podstawie informacji podanych w formularzu rejestracyjnym.

Więcej informacji na stronie MNiSW: https://www.gov.pl/web/nauka/warsztaty-dla-naukowcow-planujacych-ubiegac-sie-o-granty-erc

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -