Ogłoszenia

Z żalem zawiadamiamy, że zmarła Małgorzata Kamińska

Z prawdziwym żalem oraz poczuciem przedwczesnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci Naszej Drogiej Koleżanki Małgorzaty Kamińskiej zmarłej w dniu 27 stycznia 2019r.

Ze głębokim smutkiem żegnamy wieloletniego pracownika naszego Wydziału, a przede wszystkim wspaniałą koleżankę i wyjątkowego człowieka.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia.

 

Cześć Jej Pamięci!
Kierownik Katedry Maszyn Rolniczych i Leśnych 

 

Nabożeństwo żałobne i uroczystości pogrzebowe odbędą się 05 lutego (wtorek) o godz. 12.00 w kościele parafialnym św. Katarzyny w Warszawie

 

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -