Ogłoszenia dla pracowników / Programy europejskie

Konferencja inaugurująca III edycję tych Funduszy w Polsce (2014-2021)

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, jako Krajowy Punkt Kontaktowy dla Funduszy norweskich i EOG, zaprasza na konferencję inaugurującą III edycję tych Funduszy w Polsce (2014-2021)., która odbędzie się 12 września w siedzibie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju w Warszawie.

Wydarzenie, z udziałem Ministra Inwestycji i Rozwoju Jerzego Kwiecińskiego, przedstawicieli Operatorów Programów i państw-darczyńców, odbędzie się 12 września 2019 r. w siedzibie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju w Warszawie (ul. Wspólna 2/4, Sala im. Grażyny Gęsickiej).

Konferencja skierowana jest do potencjalnych wnioskodawców III edycji Funduszy norweskich i EOG. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną obszary programowe oraz wstępne terminy konkursów, w których można wnioskować o środki pochodzące z Norwegii, Islandii i Liechtensteinu.

Formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie http://www.eog.gov.pl/strony/aktualnosci/konferencja-inaugurujaca-iii-edycje-funduszy-norweskich-i-eog-w-polsce-zapraszamy/

 

 

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: , ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -