Ogłoszenia dla studentów / Studia wymienne

ERASMUS+

Nabór wniosków w programie Erasmus+ oraz zapraszamy na Erasmus Day promujący uczelnie partnerskie

Trwa nabór wniosków (20.11.2019 – 10.01.2020) – w trakcie naboru studenci wybierają miejsca z dostępnych dla wydziału i wysyłają formularz zgłoszeniowy  do koordynatora wydziałowego –  wszystkie informacje znajdują się na stronie www oraz facebooku BWM

Erasmus Day 17.12.2019 Centrum Wodne 10.00. – 17.00 – mający na celu promocję uczelni partnerskich poprzez: prezentacje uczelni, rozmowy z osobami, które były na wymianie Erasmus, studentami zagranicznymi obecnie przebywającymi na SGGW. Wydarzenie ma charakter” targowy”.

Ruszyły zapisy na dwugodzinne warsztaty międzykulturowe dedykowane studentom SGGW organizowane w ramach Erasmus Day, których głównym celem jest zwiększenie pewności siebie studentów oraz przekonanie ich , że wyjazd to jest najlepsza decyzja jaką mogą podjąć. Zapisy na warsztaty po przez naszą stronę WWW, facebooka (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhCpCSmt0YQnlA4_i38zj0_JiGJKbPu_RtiE0vVSy461-jmw/viewform)

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: , ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -